About Us 1


İVME PROJE MÜHENDİSLİK 2018 yılında İstanbul’da Vedat ÜST tarafından kurulmuştur. Mekanik tesisat sektörüne 2008 yılında başlayan ve birçok Proje, Uygulama ve Danışmanlık hizmetleri ile sektöre katkı sağlamıştır. 2018 yılında daha etkin çalışma adına şirketleşme kararı alarak İVME PROJE MÜHENDİSLİK adı ile sektördeki yerini almıştır.

Günümüzde hızla değişen ve gelişen teknolojiyi, özellikle bu teknolojinin birincil sahaları olan Makine Mühendisliği müşterilerinin ihtiyaçlarına ve ulusal/uluslararası standartlara uygun bir biçimde pratiğe dönüştürmek şirketimizin en önde gelen hedefidir. Bu hedef doğrultusunda bir mühendislik şirketinin gereksinim duyduğu teknik ve idari organizasyon mümkün olan en profesyonel yaklaşımla oluşturulmuştur.

About Us 2
  • Şirketimizin temel kalite politikası; müşteri memnuniyetini yerel ve uluslararası standartlara uygun verimli/ekonomik çözümler üreterek sağlamak, her yatırım projesinin aynı zamanda şirket çalışanlarının bireysel, şirketin ise kurumsal gelişimi için fırsat olduğunu bilerek, yaşanılan aksaklıkları ve proje-yatırım sürecinde gerçekleşen tüm olayları mümkün olduğunca matbu kayıt altına alarak ilerideki projelerde referans olarak kullanmak, mühendislik etiğinin ve yerel/uluslararası kanunların hükmü dışında herhangi bir çözüme asla yanaşmadan iş yapma süreçlerimizi geliştirmektir.
0
0
0
0

İvme Global Proje Mühendislik

İşiniz Hakkında
Konuşmak İstiyoruz!